NZA-350-350
Desco
Producto No:
NZA-350-350
Fabricante:
Desco
Descripción:
REFLOW NOZZLE 35.0MM X 35.0MM
Guía del usuario
Tip Chip Size -
Tip Type Rework
Product Status Active
Series APR
For Use With/Related Products Scorpion Rework System
Length 1.378" (35.00mm)
Mfr Desco
Temperature Range -
Height -
Package Box
Tip Shape Nozzle
Width 1.378" (35.00mm)