O016N001ABPP5N0000
Vishay Dale
Producto No:
O016N001ABPP5N0000
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
OLED MODULE 16DIG 16 X 1 PASSIVE
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Character Format 5 x 8 Dots
Viewing Area 66.00mm L x 16.00mm W
Display Mode Passive
Text Color Blue
Product Status Active
Character Size 2.95mm H x 6.35mm W
Series -
Display Format 16 x 1
Number of Characters 16
Display Type OLED
Backlight -
Voltage - Supply 4.8V ~ 5.3V
Background Color -
Mfr Vishay Dale
Dot Size 0.55mm W x 0.75mm H
Outline L x W x H 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm