O016N002CRPP5N0000
Vishay Dale
Producto No:
O016N002CRPP5N0000
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
OLED MODULE 32DIG 16 X 2 PASSIVE
Guía del usuario
Operating Temperature -
Character Format 5 x 8 Dots
Viewing Area 66.00mm L x 16.00mm W
Display Mode Passive
Text Color Red
Product Status Active
Character Size 5.55mm H x 2.95mm W
Series -
Display Format 16 x 2
Number of Characters 32
Display Type OLED
Backlight -
Voltage - Supply 5V
Background Color -
Mfr Vishay Dale
Dot Size 0.55mm W x 0.65mm H
Outline L x W x H 85.00mm x 36.00mm x 10.00mm