Vishay Dale
Producto No:
O128O064FLPP3N0000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
128X64 YELLOW GRAPHIC (COG) OLED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 38.45mm W x 20.21mm H |
| Dot Pixels | 128 x 64 |
| Display Mode | - |
| Product Status | Obsolete |
| Graphics Color | Yellow |
| Diagonal Screen Size | - |
| Series | - |
| Display Type | OLED - Passive Matrix |
| Backlight | - |
| Background Color | - |
| Mfr | Vishay Dale |
| Dot Size | 0.26mm W x 0.26mm H |
| Package | Tray |
| Interface | I²C, Serial |
| Dot Pitch | 0.29mm W x 0.29mm H |