ifm efector, inc.
Producto No:
O1D300
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL ANALOG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage Rating | 18V ~ 30V |
| Output Type | Analog |
| Output Configuration | - |
| Mounting Type | Male M12x1 |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | - |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Material - Housing & Prism | Zinc Die Cast |
| Package | Box |
| Current | 150 mA |