Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc.
Producto No:
O2B2 1 BLACK 4FT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HEATSHRINK 1" BLACK 1=1PC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.9915
$10.9915
5
$10.4899
$52.4495
10
$7.9933
$79.933
20
$7.493125
$149.8625
50
$6.99371
$349.6855
100
$6.64411
$664.411
250
$6.4942
$1623.55
500
$6.344328
$3172.164
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Inner Diameter - Recovered | 0.500" (12.70mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.042" (1.07mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SUMITUBE™ O2B2 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc. |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | O2B2 |