Texas Instruments
Producto No:
O3853AQDCARQ1
Fabricante:
Paquete:
48-HTSSOP
Lote:
-
Descripción:
AUTOMOTIVE HIGH VOLTAGE POWER MA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Automotive Systems |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 7V ~ 36V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 120mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-HTSSOP |
| Base Product Number | O3853 |