RFX Limited
Producto No:
OA265-1005-005
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LOW PHASE NOISE -165DBC/HZ OCXO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppb |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.807" L x 0.508" W (20.50mm x 12.90mm) |
| Product Status | Active |
| Series | OA265 |
| Type | OCXO |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | RFX Limited |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 10 MHz |
| Package | Bulk |