Hogar / Oscillators / OCC2DC3BT-187.500M-TR
minImg
OCC2DC3BT-187.500M-TR
Ascend Frequency Devices
Producto No:
OCC2DC3BT-187.500M-TR
Descripción:
XTAL OSC XO 187.5000MHZ 6PAD PKG
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OCC2D
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Ascend Frequency Devices
Base Resonator Crystal
Frequency 187.5 MHz