Hogar / Oscillators / OCF3HA3B-25.000M-TR
minImg
OCF3HA3B-25.000M-TR
Ascend Frequency Devices
Producto No:
OCF3HA3B-25.000M-TR
Descripción:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OCF3H
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Ascend Frequency Devices
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz