Orient Display
Producto No:
OD-454
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LCD GLASS MOD 4.5DIG TN+ REFL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Character Format | 7-Segment |
| Viewing Area | 45.70mm L x 17.70mm W |
| Controller Type | - |
| Display Mode | Reflective |
| Text Color | Black |
| Product Status | Active |
| Character Size | 10.20mm H x 5.10mm W |
| Series | - |
| Display Format | 4.5 x 1 |
| Number of Characters | 4.5 |
| Display Type | TN - Twisted Nematic |
| Backlight | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Background Color | Gray |
| Mfr | Orient Display |
| Dot Size | - |
| Outline L x W x H | 50.80mm x 30.50mm x 2.80mm |
| Package | Box |
| Interface | - |