Orion Fans
Producto No:
OD1225-24HSS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.243
$13.243
10
$12.63785
$126.3785
25
$11.88526
$297.1315
50
$11.43382
$571.691
100
$10.531225
$1053.1225
250
$9.854198
$2463.5495
500
$9.703756
$4851.878
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 120.0 CFM (3.36m³/min) |
| Noise | 42.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.320A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.240 in H2O (59.8 Pa) |
| Bearing Type | Sealed Sleeve |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | 0.341 lb (154.67 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OD1225 |
| Power (Watts) | 7.7 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OD1225 |