Orion Fans
Producto No:
OD2510-12LB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.0905
$17.0905
10
$16.31435
$163.1435
25
$15.34364
$383.591
50
$14.76091
$738.0455
100
$13.595545
$1359.5545
250
$12.721526
$3180.3815
500
$12.527327
$6263.6635
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Air Flow | 1.8 CFM (0.050m³/min) |
| Noise | 16.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.040A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 16VDC |
| RPM | 8000 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Features | Auto Restart |
| Width | 10.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.120 in H2O (29.9 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 25mm L x 25mm H |
| Weight | 0.022 lb (9.98 g) |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 45°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OD2510 |
| Power (Watts) | 840 mW |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OD2510 |