OD3828-12MBVXC10A
Orion Fans
Producto No:
OD3828-12MBVXC10A
Descripción:
FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Features Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Width 28.00mm
Approval Agency cURus
Termination 4 Wire Leads
Size / Dimension Square - 38mm L x 38mm H