TE Connectivity Laird
Producto No:
OD49-11D1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF ANT 5GHZ WHIP STR N FEM BRKT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 4.94GHz ~ 4.99GHz |
| Applications | WiMax™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 30.984" (787.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | WiFi |
| VSWR | 1.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 5GHz |
| Power - Max | 100 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 11dBi |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | OD49-11 |