OD9225-12MBIP5501A
Orion Fans
Producto No:
OD9225-12MBIP5501A
Fabricante:
Orion Fans
Descripción:
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Guía del usuario
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Features Speed Sensor (Tach)
Width 25.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency cURus, TUV
Termination 3 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92.5mm L x 92.5mm H