Lumex Opto/Components Inc.
Producto No:
ODD-SXU-023
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
QUADRANT UV ENHANCED PHOTODIODE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Responsivity @ nm | 0.02 A/W @ 254nm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Spectral Range | - |
| Viewing Angle | - |
| Diode Type | - |
| Response Time | 1µs |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 254nm |
| Series | - |
| Package / Case | TO-5 Variant, 5 Leads, Lens Top Metal Can |
| Current - Dark (Typ) | 1nA |
| Active Area | 1.25mm² |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| Package | Bulk |
| Color - Enhanced | - |