Hogar / Knobs / OEDNI-75-1-6
minImg
OEDNI-75-1-6
Kilo International
Producto No:
OEDNI-75-1-6
Fabricante:
Kilo International
Descripción:
KNOB KNURLED 0.125" METAL
En stock : 73
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Shaft Size 0.125" (3.18mm)
Color Clear Gloss
Material Metal
Product Status Active
Indicator -
Series OED
Type Knurled, Diamond
Mfr Kilo International
Style Cylindrical
Features 6-32 Set Screw
Height 0.625" (15.88mm)
Package Bulk
Diameter 0.750" (19.05mm)