Hogar / Knobs / OEJNI-75-3-5
minImg
OEJNI-75-3-5
Kilo International
Producto No:
OEJNI-75-3-5
Fabricante:
Kilo International
Descripción:
KNOB KNURLED 0.250" METAL
En stock : 8
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Shaft Size 0.250" (6.35mm)
Color Clear Matte
Material Metal
Product Status Active
Indicator -
Series OEJ
Type Knurled, Diamond
Mfr Kilo International
Style Cylindrical
Features 6-32 Set Screw
Height 0.625" (15.88mm)
Package Bulk
Diameter 0.750" (19.05mm)