Kilo International
Producto No:
OESA-50-2-7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Shaft Size | 0.236" (6.00mm) |
| Color | Black Gloss |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Arrow on Top |
| Series | OES |
| Type | Knurled, Diamond |
| Mfr | Kilo International |
| Style | Cylindrical with Skirt |
| Features | 6-32 Set Screw |
| Height | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm), 0.685" (17.40mm) Skirt |
| Base Product Number | OESA-50 |