TE Connectivity Laird
Producto No:
OF86315-FNF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP STR N
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 863MHz ~ 876MHz, 902MHz ~ 928MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 27.244" (692.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 1.6 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 868MHz, 915MHz |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 5.6dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Base Product Number | OF86315 |