Essentra Components
Producto No:
OFTGSP-2-05-19
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.91105
$9.1105
25
$0.87362
$21.8405
50
$0.855
$42.75
100
$0.817855
$81.7855
250
$0.743508
$185.877
500
$0.669161
$334.5805
1000
$0.594814
$594.814
2500
$0.539049
$1347.6225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.197" (5.00mm), 0.197" (5.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.071" (1.80mm) |
| Length | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.248" (6.30mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.197" (5.00mm) |
| Base Product Number | OFTGSP |