ifm efector, inc.
Producto No:
OG0033
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RETRO-REFLECTIVE SENSOR; RED LIG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Series | - |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M18 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 118.11" (3m) |
| Output Type | Phototransistor |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Sensing Method | Reflective |
| Package | Box |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 180 mA |