ifm efector, inc.
Producto No:
OGH502
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
DIFFUSE REFLECTION SENSOR; RED L
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.591" ~ 11.811" (15mm ~ 300mm) |
| Output Configuration | NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Diffuse, Background Suppression |
| Light Source | Red (624nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |