Hogar / Oscillators / OH200-61003CF-024.0M
minImg
OH200-61003CF-024.0M
Connor Winfield
Producto No:
OH200-61003CF-024.0M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
XTAL OSC OCXO 24.0000MHZ CMOS TH
En stock : 16
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) 1.15A
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.417" L x 1.063" W (36.00mm x 27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH200
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz