TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Producto No:
OJE-SS-124HM,000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.50765
$15.0765
25
$1.34064
$33.516
50
$1.27357
$63.6785
100
$1.2065
$120.65
250
$1.072436
$268.109
500
$1.005404
$502.702
1000
$0.938372
$938.372
5000
$0.904866
$4524.33
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 18.8 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 1.28 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | OJE, OEG |
| Operate Time | 10 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 16.8 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | OJE-SS |