Sensata-Cynergy3
Producto No:
OLS710D324-003
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL OPEN DRAIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$107.2265
$107.2265
10
$102.11075
$1021.1075
50
$97.46924
$4873.462
100
$94.605085
$9460.5085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage Rating | 10 ~ 28VDC |
| Output Type | Open Drain |
| Output Configuration | High-Dry |
| Mounting Type | 1/4" NPT and 3/8" Conduit |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | OLS7 |
| Type | Liquid |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | Polysulfone |
| Package | Bulk |
| Current | 2.5 mA |
| Base Product Number | OLS710 |