TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OP133W
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 935NM 100MA TO-46
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.092
$5.092
100
$4.807
$480.7
250
$4.618938
$1154.7345
500
$4.4517
$2225.85
1000
$4.29496
$4294.96
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C (TA) |
| Viewing Angle | 50° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 935nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 5mW/cm² @ 100mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | TO-46-2 Metal Can |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.75V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | OP133 |