TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OP165D
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 935NM 50MA T-1
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.1305
$1.1305
100
$1.05545
$105.545
250
$1.0241
$256.025
500
$0.9614
$480.7
1000
$0.9405
$940.5
2500
$0.90916
$2272.9
5000
$0.8778
$4389
10000
$0.849062
$8490.62
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 18° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 935nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 0.28mW/cm² @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | T-1 |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | OP165 |