Analog Devices Inc.
Producto No:
OP215FJ
Fabricante:
Paquete:
TO-99-8
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT TO99-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 18V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5.7 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 6mA |
| Current - Input Bias | 15 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Voltage - Input Offset | 800 µV |
| Series | - |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Voltage - Supply Span (Min) | 44 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | J-FET |