Hogar / RF Antennas / OP24516SX-91NM
minImg
OP24516SX-91NM
TE Connectivity Laird
Producto No:
OP24516SX-91NM
Descripción:
ANT IN/OUT 802.11N 6PORT 36"
Guía del usuario
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications Wi-Fi
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination N Type Male
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 4.587" (116.50mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard WiFi
VSWR 2
Series -
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 2.45GHz, 5.5GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 910mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)