TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OP265FAA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 850NM 50MA RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.159
$1.159
100
$1.09725
$109.725
250
$1.05545
$263.8625
500
$1.03455
$517.275
1000
$0.99275
$992.75
2500
$0.96141
$2403.525
5000
$0.90916
$4545.8
10000
$0.88825
$8882.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 18° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 5.5mW/cm² @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | OP265 |