TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OP266AA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 850NM 50MA RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.235
$1.235
100
$1.15995
$115.995
250
$1.11815
$279.5375
500
$1.07635
$538.175
1000
$1.04501
$1045.01
2500
$1.0241
$2560.25
5000
$0.99275
$4963.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 18° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 5.5mW/cm² @ 20mA |
| Series | OP266AA |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | OP266 |