TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OP296A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 890NM 150MA T 1 3/4
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.874
$0.874
100
$0.836
$83.6
250
$0.8151
$203.775
500
$0.78375
$391.875
1000
$0.76285
$762.85
2500
$0.74195
$1854.875
5000
$0.70016
$3500.8
10000
$0.692312
$6923.12
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 20° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 890nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | T 1 3/4 |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 150mA |
| Base Product Number | OP296 |