Analog Devices Inc.
Producto No:
OP77BJ
Fabricante:
Paquete:
TO-99-8
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential |
| Slew Rate | 0.3V/µs |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Voltage - Supply Span (Min) | 30 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | General Purpose |