Texas Instruments
Producto No:
OPA3355EA/250
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
OPA3355 2.5V, 200MHZ GBW, CMOS T
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | Voltage Feedback |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 450 MHz |
| Slew Rate | 360V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 8.3 mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 5.5V, ±1.25V ~ 2.75V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Bulk |
| Current - Output / Channel | 100 mA |