Burr Brown
Producto No:
OPA404SG
Fabricante:
Paquete:
14-CDIP SB
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
OPA404 QUAD HIGH SPEED PRECISION
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Slew Rate | 35V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 6.4 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 9mA |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-CDIP SB |
| Voltage - Input Offset | 260 µV |
| Series | Difet® |
| Package / Case | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) Window |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Burr Brown |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Standard |
| Current - Output / Channel | 10 mA |