Texas Instruments
Producto No:
OPA4330AIRGYT
Fabricante:
Paquete:
14-VQFN (3.5x3.5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14VQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.408
$4.408
10
$3.96245
$39.6245
25
$3.74566
$93.6415
100
$3.24634
$324.634
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.16V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 350 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 21µA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VQFN (3.5x3.5) |
| Voltage - Input Offset | 8 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | CMOS, Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 5 mA |
| Base Product Number | OPA4330 |