Burr Brown
Producto No:
OPA549S
Fabricante:
Paquete:
11-Power Package
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
OPA549 HIGH-VOLTAGE, HIGH-CURREN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 60 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Open Drain |
| Slew Rate | 9V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 900 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 26mA |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 11-Power Package |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-11, Power Package |
| Voltage - Supply Span (Min) | 8 V |
| Mfr | Burr Brown |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Power |
| Current - Output / Channel | 10 A |