Burr Brown
Producto No:
OPA643N/250-BB
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Voltage - Supply Span (Max) | 11 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 1000V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 800 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 20mA |
| Current - Input Bias | 19 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 2.5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Mfr | Burr Brown |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 60 mA |