TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB350W250Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.1795
$8.1795
100
$7.63895
$763.895
250
$7.3359
$1833.975
500
$7.074669
$3537.3345
1000
$6.813438
$6813.438
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 50 mA |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.250" (6.35mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Liquid |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | OPB350 |
| Type | - |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB350 |