TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB390L51Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.2345
$5.2345
100
$4.9324
$493.24
250
$4.7443
$1186.075
500
$4.587569
$2293.7845
1000
$4.409919
$4409.919
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.125" (3.18mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB390 |