TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB620
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR OPT SLOT TRANS W/RES PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.862
$1.862
100
$1.7347
$173.47
250
$1.672
$418
500
$1.59885
$799.425
1000
$1.5466
$1546.6
2500
$1.49435
$3735.875
5000
$1.45255
$7262.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.190" (4.83mm) |
| Output Configuration | Transistor, Base-Emitter Resistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 24 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Tube |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |