TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB720A-12Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR REFLECTIVE 305MM NPN OPEN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Sensing Light | - |
| Sensing Distance | 0.040" ~ 12.000" (1mm ~ 305mm) |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | - |
| Sensing Object | Kodak® Paper, White Paper |
| Product Status | Active |
| Series | OPB720A |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OPB720 |