TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB820S5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.142
$4.142
100
$3.89785
$389.785
250
$3.75155
$937.8875
500
$3.615719
$1807.8595
1000
$3.47985
$3479.85
2500
$3.35445
$8386.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.080" (2.03mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB820 |