TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPB829DZ
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.3035
$4.3035
100
$4.0546
$405.46
250
$3.89785
$974.4625
500
$3.75155
$1875.775
1000
$3.615728
$3615.728
2500
$3.4903
$8725.75
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.125" (3.18mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB829 |