TT Electronics/Optek Technology
Producto No:
OPR2800T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EMITTER IR 875NM 50MA SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.2515
$2.2515
100
$2.07955
$207.955
250
$1.9855
$496.375
500
$1.9228
$961.4
1000
$1.8601
$1860.1
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 100° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 875nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 0.2mW/cm² @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.5V (Max) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | OPR2800 |