C&K
Producto No:
OS103011MA7QP1C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SLIDE SWITCH SPDT T/H ON-ON-ON B
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.646
$0.646
10
$0.6232
$6.232
25
$0.59964
$14.991
100
$0.520505
$52.0505
250
$0.474962
$118.7405
500
$0.44137
$220.685
1000
$0.395789
$395.789
2500
$0.371811
$929.5275
5000
$0.34542
$1727.1
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Switch Travel | 2.00mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | SP3T |
| Actuator Length | 4.00mm |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | OS |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | On-On-On |
| Contact Timing | Not Specified |
| Operating Force | - |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OS103011 |
| Actuator Material | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |