Hogar / LCD, OLED, Graphic / OS128064PK16MG1A00
minImg
OS128064PK16MG1A00
ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
OS128064PK16MG1A00
Fabricante:
ams-OSRAM USA INC.
Descripción:
DISPLAY OLED 128X64 1.6" GREEN
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 38.46mm W x 20.22mm H
Dot Pixels 128 x 64
Display Mode -
Product Status Obsolete
Graphics Color Green
Diagonal Screen Size 1.6" (40.64mm)
Series Pictiva
Display Type OLED - Passive Matrix
Backlight Without Backlight
Background Color Black
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Dot Size 0.26mm W x 0.26mm H
Package Box
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.29mm W x 0.29mm H