C&K
Producto No:
OS203013MT8QN1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 30V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.779
$0.779
10
$0.74575
$7.4575
25
$0.71706
$17.9265
100
$0.622535
$62.2535
250
$0.568062
$142.0155
500
$0.527877
$263.9385
1000
$0.473366
$473.366
2500
$0.444676
$1111.69
5000
$0.413126
$2065.63
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Switch Travel | 3.20mm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard |
| Current Rating (Amps) | 300mA (DC) |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | DP3T |
| Actuator Length | 3.00mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | OS |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-On-On |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Operating Force | - |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OS203013 |
| Actuator Material | Polyoxymethylene (Acetal) (POM) |